Głogowianka Honorata Babula potrzebuje pomocy. Walczy o operację i leczenie, aby spełnić swoje marzenia i stanąć na nogi. Jej przyjaciele przygotowali akcję charytatywną. Na czym polega? To wyjaśnia Justyna Kukła, organizatorka. - Wpłacamy darowiznę na konto Honi, w wysokości co najmniej 20 zł, wykonujemy dowolny trening i dzielimy się wynikiemna wydarzeniu (TUTAJ) z hasztagiem #rusz_gnaty_dla_Honoraty. Nasi wolontariusze będą robić rankingi i kto wie - może uda Wam się zająć miejsce na podium? - zachęca.
Całkowity dochód zasili konto Honi. - Czasu mamy bardzo mało, a brakuje wciąż około 50 tysięcy złotych. Po operacji potrzebna będzie jeszcze rehabilitacja - zaznacza Justyna.
O historii dziewczyny pisaliśmy: TUTAJ.
RED
Minimalna pensja znów w górę. Rząd ogłosił stawki na 20
Co z tego, że idzie w górę, co i tak nie przełoży się pędzące wzrostem ceny dosłownie WSZYSTKIEGO!!! Napędzają sztucznie pędzącą inflację! bezrobocie będzie coraz większe! już zarobki są nieadekwatne do wydatków! Ludzie wolą się zwalniać i żyć z zasiłków i dodatków, które po zsumowaniu są wyższe od najniższej krajowej! na normalną pracę już nikogo nie stać za te śmieszne wypłaty!!! jedynie KGHM oni mają najwięcej a i tak upominają się o więcej bo to co dostają to dla nich za mało! Państwo w Państwie!! Żenada z naszym krajem!!!!
niedola
09:08, 2025-09-16
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Ta sama Pani (bo tylko jedna jest tak wredna) pyta mnie czy nie mogłam pojechać do innego miasta. Przecież to skandal z tym personelem SOR-u w Głogowie. Jeśli nie będzie kadry to tego nowiutkiego sprzętu nie będzie miał kto obsługiwać
Mieszkanka
08:56, 2025-09-16
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Nie wiem czy jest się czym chwalić panie prezesie skoro należy zacząć od wrednego personelu i nie mam na myśli lekarzy tylko panią,która siedzi przy okienku i kwalifikuje pacjenta. Bardziej okrutnej i bez kultury osoby już dawno nie spotkałam. Mąż został przyjęty przez lekarza i usłyszał od tej pani, że jeśli od niej miałaby zależeć wizyta mojego męża to ona odeslalaby go do domu. Na szczęście w tym przypadku lekarz podjął prawidłowa decyzję widząc co się dzieje z mężem. Jednak ile było przypadków że to właśnie ta niekompetentna osoba zdecydowała o czyimś losie. Panie prezesie nie sprzęt jest najważniejszy i pomieszczenia. Nikt nie chce w tym szpitalu pracować. Czy Pan tego nie widzi... ciekawe czemu. W drugim przypadku pacjent zgłasza się ze skierowaniem na oddział (pilne) i zostaje odesłany do domu bo wg personelu nie ma potrzeby hospitalizacji. Po co nam ten SOR skoro powinna być izba przyjęć, jak w przypadku Lubina i Nowej Soli. Tam nie problemu z przyjęciem na oddział.
M
08:54, 2025-09-16
Prezes szpitala: Sprzęt pomaga, to ludzie leczą
Prezes doszedł do wniosku ..... Naprawdę tyle ci to gościu zajeło ? To zmień obsługe a najlepiej to zrób rozeznanie wpuść tzw. tajemniczego klienta i niech ci zrelacjonuje jak się tam ludzi traktuje
Pacjentka
08:51, 2025-09-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz