Creative English to warsztaty językowe prowadzone z pasji i zamiłowania do języka angielskiego, przez trenerkę językową. Dopasowane do różnych grup wiekowych.
Warsztaty językowe dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych odbywają się w grupach od 5 do 12 osób. Program zajęć jest dopasowany do każdej grupy wiekowej. To nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w szkole.
Jeżeli chodzi o młodzież - ogólne warsztaty prowadzone są dla uczniów szkół średnich. Można się tam także dobrze przygotować do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć nie może zabraknąć konwersacji językowych. Grupy liczą od 3 do 12 osób.
Ta szkoła językowa znajduje się w sercu Głogowa, czyli na Starym Mieście. - To malownicze miejsce, przepełnione ludźmi. Zapraszam! - zachęca Patrycja Rajchel, właściciel Creative English.
RED
Czy głogowscy radni obronią Leszka Szulca?
Leszek wypad z Baru dość kolesiostwa i pomocy bratu w interesie
Głos
00:55, 2025-07-02
Czy głogowscy radni obronią Leszka Szulca?
Głogów to inaczej Głąby i lewacy którzy jak dasz kasę to zamieniasz mieszkania po za kolejnością .Magistrat Komunalny w tym mieście a właściwie kierowniczki biorą łapówki i zamieniają mieszkania .
Glogów
00:54, 2025-07-02
Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla miejscowości Głogów
Was mieszkancy blokowisk,u Mnie kolo domu basen napelniony na maxa ,wiec bedzie zimne piwko pite na rozowym dmuchanym flamingu.
Witam
22:22, 2025-07-01
Wielki mural, wielki talent!
Serdecznie gratuluję młodej utalentowanej artystce...
Głogowianka
21:54, 2025-07-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz