Zamknij

Za pomocą tych dwóch kamer można obserwować ruch aut na DK 12

09:05, 08.09.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 09:05, 08.09.2020
Skomentuj

Na wieży Ratusza Urząd Miejski zamontował dwie kamery, które w czasie rzeczywistym przekazują obraz dwóch wybranych lokalizacji:

Kamera nr 1 - pokazuje nam widok na zjazd z Ronda Konstytucji 3 Maja w skrzyżowanie Brama Odrzańska i Al. Wolności oraz fragment Starego Miasta. LINK: https://worldcam.live/pl/webcam/glogow.

Kamera nr 2 - pokazuje widok na Most Tolerancji, Zamek, Kolegiatę oraz ruch aut na DK 12 przy wjeździe na most. LINK: https://worldcam.live/pl/webcam/glogow2.

Za pomocą tych dwóch kamer można obserwować ruch aut na DK 12, które zjeżdżają z ronda w kierunku Mostu Tolerancji. Można też podglądać Głogów z aplikacji, np z IP Cams.

- Mieszkańcy pewnie pamiętają, że na ratuszu były zamontowane kamery, nie pozywały obrazu na żywo, ale zdjęcia wyświetlane co kilka sekund. Takie kamery to już standard, ma je wiele miast - mówią informatycy z Urzędu Miejskiego w Głogowie.

Wykorzystano dwie kamery do monitoringu w urzędzie, które nie były do tej pory używane. Zadanie wykonano ze środków własnych urzędu.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%