Zamknij

Głogowianin śpiewa o dziewczynie, która ma... piżamę z kleksem. I to się podoba!

16:06, 04.04.2021 Dorota Nyk Aktualizacja: 16:06, 04.04.2021
Skomentuj

Zostać gwiazdą albo przynajmniej kimś znanym i lubianym, to marzenie Mateusza Kosa. Przy okazji przeżywa wspaniałą przygodę życia. Kto by nie chciał wystąpić w teledysku, który oglądają tysiące osób?

Mateusz Kos (25 l.), czyli Figlarz z Głogowa, nagrał już drugi teledysk disco polo. Śpiewa w nim o tym, że jego wybranka ma... piżamę z kleksem. Może banalne, ale nagranie po dwóch dniach na You Tube obejrzało aż 20 tysięcy osób.

-Uwielbiam to. Realizuję swoje marzenia - mówi nam Mateusz Kos, który pracuje w KGHM Metraco jako operator ładowarki. Ciężka praca, więc chyba normalne, że szuka odskoczni. - Moja przygoda zaczęła się od tego, że zebrałem się na odwagę i zadzwoniłem do menadżera. Opowiedziałem mu, że piszę piosenki. W głowie miałem mnóstwo pomysłów, Wysłałem mu moją piosenkę i spodobała mu się. Podpisał ze mną umowę - opowiada Mateusz Kos.

Mateusz Kos przyjął muzyczny pseudonim Figlarz. Wyszedł właśnie jego drugi teledysk. Piosenka nosi tytuł Kleks. Jak napisała "Muzyczna Polska", w bardzo zabawnym klipie w stylu lat 80. wystąpił zawodowy aktor komediowy oraz znana w środowisku disco polo wokalistka Karolina Dziurdziewska pseudonim Dziurdzia. Całość jest utrzymana w komediowym tonie, a zdjęcia były kręcone we Wrocławiu, przed konsorcjum dwóch wielkich firm. To była zabawa!
RED

[WIDEO]36[/WIDEO]

&fbclid=IwAR35uGV3DFqT0PPiWrQJ-JLSyBNlJ00AMFOjN3r7SxaZqO0yxsnjFtr6F74
(Dorota Nyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%