Zamknij

Stokrotka dla kobiety! Zdrowie, styl i poczęstunek w supermarkecie

09:02, 02.03.2020 Redakcja Aktualizacja: 09:15, 10.03.2020
Skomentuj

Coroczne święto kobiet obchodzone 8 marca będzie wyjątkowym dniem w supermarkecie Stokrotka w Galerii Dworcowej przy ul. Jedności Robotniczej 2 w Głogowie.

Z okazji Dnia Kobiet na terenie Galerii już od godziny 11, oczywiście 8 marca i z myślą o płci pięknej, rozpocznie się wspaniały event. Panie, które wezmą udział w niecodziennym  wydarzeniu, mogą spodziewać się wielu bezpłatnych atrakcji.

Stokrotka tego dnia stawia na zdrowie i wypoczynek.  Z oferty będzie można skorzystać w dwóch strefach.

Pierwsza z nich to PŁATEK ZDROWIA, w którym odbędą się zajęcia pilatesu z elementami jogi. Zajęcia te poprowadzi Diana Tytłak. Klientki Stokrotki, które wezmą udział tego dnia w spotkaniu, będą miały możliwość zdobycia wiedzy z zakresu  prostych pleców. Zasób wiedzy oraz demonstrację w tym zakresie przekaże Ewa Paduch.

Druga ze stref to PŁATEK STYLU. Tutaj panie będą mogły skorzystać z porad kosmetycznych oraz porad stylistki.

Miłym zwieńczeniem eventu będzie prezentacja niezwykłych i zachwycających wyjazdów, nie tylko weekendowych, ale również wakacyjnych. O podróżach dowiemy się więcej przy specjalnie przygotowanym stoisku Biura Turystycznego "Intertrans Podróże"

Stokrotka oraz "Intertrans Podróże" dbając o swoje klientki zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu, które ma sprawić, iż kobiety tego wyjątkowego dnia poczują się zrelaksowane i docenione. Organizatorzy zatroszczą się również o podniebienie. Nie zabraknie poczęstunku oraz pysznej kawy.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%