Zamknij

Dobra energia dla domu i firmy! Nie bądź ofiarą wysokich cen prądu. Bądź inwestorem i zarabiaj na tym!

13:16, 02.09.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 13:43, 02.09.2022
Skomentuj

Wiemy, wiemy! Ciągle teraz trąbi się o Odnawialnych Żródłach Energii. Tak, takie mamy czasy! Nagle to co mogło się nam wydawać jedynie scenariuszem dobrego filmu spełnia się na naszych oczach. Staje się rzeczywistością.

Dlatego nasze wydawnictwo również nie mogło pominąć tego ważnego tematu. Stąd Magazyn Dobra Energia Dla Domu i Firmy. Zapraszamy do jego lektury zwłaszcza, że znajdziecie tam dużo ciekawych informacji, a w jednym miejscu nawet gotowy sposób na biznes. Sprawdźcie to koniecznie. Znajdźcie w magazynie! Wystarczy, że macie firmę zarejestrowaną w Polsce i korzystacie z taryfy na prąd dla firm i już. Za cenę malutkiego mieszkania w Wolsztynie czy w Głogowie możecie po prostu mieć maszynkę do zarabiania pieniędzy. Bo dziś za prąd operatorzy Enea czy Tauron muszą płacić fortunę. Dlaczego choć strumyczek tych pieniędzy nie ma wpaść do Was? Kto powiedział, że każdy musi być ofiarą wysokich cen prąd?

Poza tym znajdziecie tam też gotowy sposób, jak zaoszczędzić dziesiątki tysięcy na ogrzewaniu domu, a nie wydać więcej niż 5000 zł na inwestycję. Ale to nie wszystko. Co IKEA robi na swoim terenie wokół fabryk? Czy przyszłością jest geotermia, która pomogłaby obniżyć opłaty za ogrzewanie spółdzielcom?

A! I co najważniejsze. Magazyn wydaliśmy przy współpracy tylko z najlepszymi firmami w branży w naszym regionie. Firmami, które macie w zasięgu ręki. Na telefon. Na już. Jesteśmy pewni, że te przedsiębiorstwa działają z dobrą energią i potrafią świetnie zaopiekować się klientem i zadbać o jego spokój, ciepło i portfel.

To firmy, które w naszym regionie są liderami:

(Jakub Grzywaczyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%