Zamknij

"KGHM dla samorządów"

15:19, 10.10.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 15:19, 10.10.2022
Skomentuj

KGHM Polska Miedź S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź zapraszają na konferencję "KGHM DLA SAMORZĄDÓW", która odbędzie się w dniu 11 października 2022 r., w godz. 10:00-14:00, w Polkowicach, w Auli Uczelni Jana Wyżykowskiego (ul. Skalników 6 b). Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Ministra Krzysztofa Kubowa, Sekretarza Stanu, Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

W stale zmieniającym się świecie efektywna współpraca administracji państwowej, przemysłu, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji wspierających rozwój oraz lokalnych społeczności jest gwarantem stabilnego i zrównoważonego wzrostu oraz pomyślnej przyszłości. Szczególnego znaczenia nabiera to w obecnym czasie, który choć generuje wyzwania, może dać nowe impulsy rozwojowe. Celem spotkania jest przeanalizowanie danych dotyczących rozwoju regionu, szans i zagrożeń dla tego procesu, możliwości jakie daje współpraca interesariuszy oraz zarysowanie możliwych kierunków rozwoju Zagłębia Miedziowego.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 6.10.2022 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/3HqfiZ3B7qgNAHNg6

Dodatkowe informacje: (tel. 76/8478585; e-mail: [email protected]).

Szczegółowy program oraz informacje na temat konferencji znajdują się pod linkiem

https://pracodawcy.pl/kghm-dla-samorzadow-jst/

(Jakub Grzywaczyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%