Zamknij

Na jakie rozwiązania systemów bdf warto postawić w transporcie?

14:18, 09.11.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 12:55, 11.11.2022
Skomentuj

Nie od dziś można dostrzec, że dziedzina transportu rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie i nic nie wskazuje na to, aby miało to się zmienić. Wszystko wynika z ogromnego zapotrzebowania klientów i konieczności dbania o ciągłe, regularne dostawy produktów - m.in. w branży e-commerce. Transfer towarów poprzez wykorzystanie samochodów ciężarowych to dziś niezwykle ważna kwestia, która jest nieustannie dostosowywana do wymagań rynku. Jednym ze sposobów na to, aby stanąć na wysokości zadania i zapewnić wysoką jakość oraz efektywność, jest wybór przyczepy BDF. Podpowiadamy, jakie rozwiązania warto wybrać w swoim przypadku.

Zabudowa BDF - co się pod tym kryje?

BDF to dla wielu osób tajemniczy skrót, który nie przywołuje żadnych skojarzeń, choć samo rozwiązanie jest niezwykle powszechne i stosowane przez większość przedsiębiorców zajmujących się transportem. System ten polega na wykorzystaniu wymiennych nadwozi, by odłączenie przyczepy BDF od podwozia było jak najprostsze i szybkie. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów samej zabudowy, co pozwala na wygodne dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Może to być np. zabudowa plandekowa, chłodnicza czy skrzyniowa, która cechuje się sporą elastycznością. Jednak nie tylko szeroki wachlarz możliwości jest atutem tego rozwiązania. 

Przede wszystkim zabudowa BDF pozwala na sporą wygodę i funkcjonalność. To uniwersalny sposób na połączenie przestrzeni do przechowywania w trakcie drogi wraz z tymczasowym magazynem. Mobilny moduł magazynowy umożliwia sprawne odłączenie przyczepy BDF od nadwozia, dzięki czemu nie trzeba czekać ani na rozładunek, ani na załadunek. Kierowca może szybko umieścić kolejną zabudowę i ruszyć ponownie w drogę, nie tracąc przy tym czasu. Rozwiązanie, jakim jest zabudowa BDF to innowacyjny wariant stosowany w wielu krajach na całym świecie. Jeśli zależy Ci na optymalizacji procesu łańcucha dostaw, to bez wątpienia idealne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa. Wybierz renomowanego producenta https://www.redos.pl/ i osiągnij wyższy poziom jakości.

Wybierz jakościowe systemy BDF

Dziś możesz skorzystać z kilku systemów BDF, które z łatwością dopasujesz do swoich wymagań. 

Uzbrojenia podwozi

Szukasz sposobu na poszerzenie zakresu usług, które możesz zastosować w swojej branży? Ta wysokiej jakości konstrukcja z pewnością odpowie na Twoje potrzeby. Jest lekka, a przy tym bardzo wytrzymała, dlatego z pewnością pozytywnie wpłynie na poprawę efektywności procesów i usprawnienie działań logistycznych.

Przyczepy

Jeśli potrzebujesz uzupełnienia konstrukcji, możesz zdecydować się na uniwersalny wariant, jakim są przyczepy BDF. Nie tylko zwiększają one elastyczność, ale także samą ilość przewożonego przez Ciebie towaru.

Kontenery

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy solidne rozwiązanie, jakim jest konstrukcja o masie całkowitej 2380 kg. Kontenery są bardzo wytrzymałe i solidne, dlatego z pewnością sprawdzą się w nawet najtrudniejszych, wymagających warunkach.

Więcej o systemach BDF przeczytasz na stronie producenta Redos - https://www.redos.pl/systemy-bdf/. Przekonaj się, co przygotował w swojej ofercie lider na rynku.

(Jakub Grzywaczyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%