Zamknij

To już połowa sezonu lodowiska w O.K. PARKu. Ale nie koniec atrakcji!

16:37, 11.01.2023 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 16:39, 11.01.2023
Skomentuj

Ten sezon, to sezon wyjątkowy. Z prostego powodu - ilość wydarzeń towarzyszących tym, którzy decydują się na wspaniałą zabawę zachwyca. Bo wśród nich mamy m.in. disco lodowisko, czyli imprezy wzbogacane muzyką prosto od didżeja, a do tego niezwykłe iluminacje pokrywające taflę lodu. To nie wszystko. Każdy uczestnik ma też szanse na upominki podczas imprezy, a w grudniu, w trakcie wydarzenia mikołajkowego, rozdawano bilety do kina, a dla wielbicieli słodkości - cukierki.

I choć połowa sezonu na śmiganie po tafli za nami, to wszystko, co dobre - wciąż przed nami. Na 27 stycznia zaplanowano bowiem imprezę karnawałową, w trakcie której do wygrania będą uniwersalne bilety do O.K. Parku. A nie lada gratkę przygotowano dla zakochanych, z okazji Walentynek. W planie jest impreza z udziałem didżeja i... niespodzianka. Jaka? Wszystkiego zdradzać nie można, ale z pewnością warto przyjść i się przekonać!

Lodowisko jest otwarte codziennie od godz. 10 do 21, a ponieważ jest jedynym w okolicy, wcześniejsze godziny otwarcia będą obowiązywać również w trakcie ferii zimowych dla województwa lubuskiego i dolnośląskiego. Czyli przez cały luty. Gdzie nas znajdziecie? Tam gdzie zawsze - przy Bolesława Śmiałego 2 w Głogowie. A więc... do zobaczenia!

(Jakub Grzywaczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%