Zamknij

Dzień Dziecka w Gaworzycach. Czeka dużo atrakcji, a na deser lody, gofry i wata cukrowa

16:39, 30.05.2023 . Aktualizacja: 18:32, 30.05.2023
Skomentuj

Gmina Gaworzyce zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Parku w Gaworzycach, gdzie – jak co roku, odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka (1.06.).Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć strażaków z OSP w Gaworzycach, których wozy i sprzęt niezmiennie cieszą się wielkim zainteresowaniem milusińskich. Będzie też Turniej Strzelecki o Puchar Radnych i wiele innych gier i zabaw sportowych. Najmłodsi będą mogli wyskakać się na dmuchanym zamku lub pobawić się w modelowanie zwierzątek z balonów, którego uczyć będzie animator. Będzie też  malowanie twarzy i bańki mydlane. Słowem – dzień pełen wrażeń, które na pamiątkę będzie można uwiecznić w fotobudce, w której będzie można zapozować w zabawnych kostiumach.

Na pikniku nie może zabraknąć też czegoś smacznego. Na wszystkich będzie czekał grill oraz słodkości: lody, gofry, wata cukrowa i popcorn. Gmina zapewnia też dojazd autobusowy na wydarzenie. Pierwszy kurs pojedzie przez miejscowości Korytów, Grabik, Śrem, Witanowice, Kurów Wielki, Dalków, Gostyń i Mieszków. Drugi kurs przebiegnie przez Wierzchowice, Kłobuczyn, Koźlice i Dzików. Możliwy będzie też powrót autobusem po wydarzeniu o godzinie 18.

(Źródło: UG Gaworzyce)

 

 

 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%