Supergminy

Zamknij

Polana Obiszowska sercem integracji bez barier!

. 10:32, 23.06.2026 Aktualizacja: 10:33, 23.06.2026
Skomentuj Polana Obiszowska sercem integracji bez barier!

(20.06)  piękna Polana Obiszowska zamieniła się w tętniące życiem centrum wielopokoleniowej integracji! Pod hasłem „Razem w Działaniu – Rehabilitacja REHA 2026” wspólnie świętowaliśmy wyjątkowy piknik oraz 34-lecie Fundacji Szansa - Jesteśmy Razem .

Zielona wizytówka Gminy Grębocice po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem wręcz stworzonym do odpoczynku, łamania barier i bezpiecznej zabawy na łonie natury!

Co działo się na polanie?

Sportowe emocje – pełne wzruszeń konkursy rehabilitacyjno-sportowe z medalami dla uczestników.

Niezapomniane przejażdżki – ryk silników na quadach i klimatyczne przejazdy tradycyjną bryczką.

Bezpieczeństwo na żywo – widowiskowy pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu OSP GRS „Wspólnie przeciw Białaczce” z Lubina.

Strefa chłodu – w upalny dzień cień obiszowskich drzew, pyszny posiłek i biesiadowanie dały idealną przestrzeń do budowania nowych relacji.

Wspólnie możemy więcej!

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło gości z Wrocławia, naszych lokalnych mieszkańców oraz asystentów osób z niepełnosprawnościami.

Ogromne podziękowania dla partnerów i załogi: Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach, MZZP Polskiej Miedzi (za orzeźwiającą wodę! ) oraz niezawodnych druhów z OSP Obiszów, OSP Grębocice i OSP Kwielice.

Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Grębocice Romana Jabłońskiego. Dla naszej gminy dostępność, aktywizacja i rozwój takich zielonych zakątków to absolutny priorytet!

 

 
 
 
 
(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%