Mieszkaniec gminy Radwanice, Łukasz Wroński, odniósł znaczący sukces sportowy, zdobywając srebrny medal oraz tytuł wicemistrza Polski podczas Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Polski Masters w Taekwondo Olimpijskim.
Zawodnik klubu Taekwondo Tangun Gaworzyce zaprezentował wysoki poziom sportowy, potwierdzając swoje umiejętności i doskonałe przygotowanie do rywalizacji na krajowej arenie.
To wyjątkowe osiągnięcie jest powodem do dumy nie tylko dla samego zawodnika, ale również dla całej społeczności gminy Radwanice.
Serdeczne gratulacje kierujemy do Łukasza Wrońskiego oraz jego trenera, Pawła Zawiślińskiego. Życzymy kolejnych sukcesów, nieustającej motywacji do treningów oraz realizacji następnych sportowych celów.

źródło: [ gmina Radwanice]
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
krzeselko to dla lekarza i koniec dyskusji
xyz
14:40, 2026-06-23
Uwaga! Zmiana jednego z operatorów opłat
Nie ma już aplikacji Pango, zastąpiła ją już parę lat temu aplikacja AnyPark
Patrycja
14:35, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
mina szczesliwego ratownika bezcenna a gdyby tak do kazdej katretki i tej co to stoi na podworku kupic po krzeselku byloby szzczescie w calym powiecie
zzz
14:28, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
znowu zle znowu za malo ale kupili kseselko i juz nie beda wzywac strazakow do noszenia
kinia
14:25, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz