Dzieje sięGłogów

Podnoszą pensje. Pracownicy mogą liczyć też na wiele dodatków1 min na czytanie

Podnoszą pensje. Pracownicy mogą liczyć też na wiele dodatków

Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny będą mogli liczyć na podwyżkę. Planowane miesięczne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca w wyniesie nawet do 4 tys. 100 zł brutto. Będzie oczywiście uzależnione od stażu pracy. Podwyżki wejdą w życie 1 marca.

Jak informuje sieć każdy pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę, początkowo na czas określony. Kolejna umowa zawierana jest zawsze na czas nieokreślony. Pracownicy szeregowi otrzymują jasną informację, jak będzie wyglądać ich wynagrodzenie w perspektywie kolejnych trzech lat. W ubiegłym roku poza podwyżką wynagrodzeń w ramach “podziękowania za wytężoną pracę” osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały dodatek motywacyjny w kwocie 500 zł oraz zwiększoną wartość bonów, które pracownicy co roku dostają przed Wielkanocą i  Bożym Narodzeniem. 

Pracownicy Kaufland mogą liczyć również na prywatną opiekę medyczną, bony pracownicze na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, paczkę bożonarodzeniową, nagrodę jubileuszową, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, dodatkową wypłatę emerytalną, zniżkę na studia czy wyprawkę dla malucha, dla każdego pracownika, który został rodzicem.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się