Dzieje sięGłogów

Poseł Borys zachęcał głogowian do oddania głosu na Trzaskowskiego1 min na czytanie

Poseł Borys zachęcał głogowian do oddania głosu na Trzaskowskiego

Piotr Borys był dziś (30.06.) na głogowskim rynku i zachęcał głogowian do głosowania w drugiej turze na Rafała Trzaskowskiego. – Chcieliśmy podziękować wszystkim mieszkańcom powiatu głogowskiego za oddane głosy. Jesteśmy tutaj po to, aby zaapelować do osób, które oddały głosy na kandydatów, którzy nie weszli do drugiej tury. Ale są obywatelami demokratycznymi i otwartej Polski. Abyście rozważyli możliwość wyboru nowego prezydenta, którym jest Rafał Trzaskowski. Apelujemy do tych, którzy głosowali na Szymona Hołownię, Władysława Kosimiaka-Kamysza, Roberta Biedronia i Krzysztofa Bosaka, aby poparli w drugiej turze silnego prezydenta – mówił Piotr Borys, poseł Platformy Obywatelskiej.

Na rynku był też starosta Jarosław Dudkowiak, przewodniczący powiatowych struktur PO, a zarazem odpowiedzialny za kampanię Trzaskowskiego w naszym regionie.– Ogromne podziękowania za oddane głosy na Rafała Trzaskowskiego, ale również na wszystkich pozostałych kandydatów demokratycznego obozu, który chce zmian w kraju. Chce zakończyć kłótnie i połączyć obywateli, abyśmy żyli w jednym kraju, który szanuje różnorodność, poglądy polityczne, orientacje i każdy ma w nim prawo do znalezienia swojego miejsca w Polsce – dodawał Dudkowiak.

Przypomnijmy, że w powiecie głogowskim – we wszystkich gminach i mieście – wygrał jednak dość zdecydowanie Andrzej Duda (PiS). W pierwszej turze obecny prezydent otrzymał aż 13 316 głosów. Drugi był Trzaskowski – 10 345, a Hołownia trzeci – 4 485.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się