Dzieje sięGłogów

Rafał Mucha na bezpłatnym urlopie, ale ma już zastępcę. Biuro Rzecznika Prezydenta znowu w pełnej obsadzie1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 687

Kadrowe zmiany w Biurze Rzecznika Prezydenta Miasta. Otrzymaliśmy oświadczenie podpisane przez Rafała Muchę, o którego status kadrowy dopytywaliśmy. A ten przyznał, że od 3 stycznia jest zatrudniony jako podinspektor w biurze prezydenta, ale od 18 lipca na okres dwunastu miesięcy przeszedł na urlop bezpłatny. Urzędnik przypomina, że w Głogowie pojawił się trzy lata temu i grał w siatkówkę w SPS Chrobry Głogów. Teraz jednak, od nowego sezonu, zdecydował o zmianie barw klubowych, co wiąże się również z innym miejscem zamieszkania.

– Zarówno pan prezydent jak i pani rzecznik prezydenta przyjęli tę decyzję ze zrozumieniem i znają powody jej podjęcia – Rafał Mucha nie tylko wyraża wdzięczność za bezpłatny urlop, ale i dziękuje za zaufanie, jakim go obdarzono oraz za stworzenie możliwości rozwoju zawodowego w Urzędzie Miejskim w Głogowie. Dodaje jednocześnie, że nie chce, aby jego decyzja stała się powodem publicznej debaty czy jakichkolwiek domniemań. – Przychodziłem do Głogowa przede wszystkim jako sportowiec – podkreśla. Ratusz podaje, że obecnie na urlopie bezpłatnym przebywa 5 pracowników.

Na jego zastępstwo zatrudniona została Katarzyna Brzezińska, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego po kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.
RED

Podziel się informacją ...
  • 15
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się