Dzieje sięGłogów

Ruszyła społeczna zbiórka na rzecz budowy pomnika na grobie śp. Dominika Płócienniczaka1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 686

Na portalu zrzutka.pl można przekazywać pieniądze na rzecz budowy pomnika na grobie Dominika Płócienniczaka, byłego szczypiornisty Chrobrego Głogów. To społeczna zbiórka.

„Kochany Przyjacielu…Rycerzu…Dominiku…odszedłeś tak nagle..tak nagle stałeś się nieziemskim zjawiskiem..Aniołem który bez trudu popłynął prosto w wysokie chmury …a my bezradni, bezsilni żegnaliśmy Cię ze łzami, ze smutkiem i złością..złością na siebie, że jesteśmy tacy słabi i nic nie możemy zrobić! Musiałeś odejść, żebyśmy otworzyli oczy, zatrzymali się i zrozumieli, że “szczęśliwe chwile to motyle” – piszą organizatorzy i zachęcają do włączenia się w akcję.

„Drodzy koledzy, znajomi, wszyscy których Dominik choć raz obdarzył swoim niezwykłym uśmiechem i pozytywną energią. Podziękujmy mu za to! Postawmy mu pomnik nad szczytem, by mógł czuwać nad nami! Tyle możemy zrobić dla niego, jego najbliższych, pokażmy jak wiele dla nas znaczył jako przyjaciel, kolega, zawodnik, jako człowiek!” – czytamy. Dominik Płócienniczak został pochowany na cmentarzu parafialnym Jaczowie.
Link do zbiórki: TUTAJ
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się