Dzieje sięGłogówSport

Siatkarze SPS Chrobry Głogów w Wałbrzychu powalczą o awans do 1 ligi1 min na czytanie

Siatkarze SPS Chrobry Głogów w Wałbrzychu powalczą o awans do 1 ligi

Walczymy o awans! I to w najsilniejszym składzie. No, prawie w najsilniejszym skladzie. Niestety urazy z gry wykluczyly Karola Redyka i Adama Michalskiego. Siatkarze SPS-u Chrobry Głogów są już w Wałbrzychu, gdzie dziś rozpoczną walkę w turnieju półfinałowym o 1. ligę.

Stawką turnieju, który potrwa do niedzieli (7.04.), jest awans do finałowych rozgrywek. Dziś SPS zagra o godz. 20 z Orłem Międzyrzecz, w sobotę (6.04.) o godz. 17 z Aqua-Zdrój Wałbrzych a w ostatniego dnia o godz. 12 z Treflem Lębork.

Do dalszej fazy play-offów awansują dwa zespoły. – Wydaje mi się, że najmocniejszą drużyną w stawce jest drużyna gospodarzy, ale kiedyś muszą się zatrzymać – ocenia Dawid Chachulski, kierownik zespołu. Dodaje, że Chrobry walczyć o 1.ligę jedzie w mocnym składzie, bo na szczęście zawodników ominęły kontuzje.

Bilety na turniej można nabyć w recepcji hotelu Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu. Bilety na cały turniej (6 meczów) to koszt 15 zł za normalną wejściówkę a 10 zł za ulgową. Pojedyncze bilety są tańsze odpowiednio po 10 i 5 zł. Dzieci, młodzież, czy studenci na halę wejdą za darmo.

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się