Dzieje sięGłogów

Spółdzielnia wznawia przeglądy instalacji w mieszkaniach1 min na czytanie

Spółdzielnia wznawia przeglądy instalacji w mieszkaniach

Ponad rok temu kontrole i przeglądy instalacji w należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze w Głogowie w budynkach mieszkalnych ograniczone zostały do minimum. – Prowadzone były wyłącznie w częściach wspólnych, do mieszkań nasi pracownicy wchodzili tylko w wyjątkowych sytuacjach. Od początku czerwca wznawiamy przeglądy w pełnym zakresie, dlatego prosimy mieszkańców o udostępnianie swoich mieszkań pracownikom spółdzielni – przypomina Mateusz Kowalski, rzecznik prasowy spółdzielni.

Przypomina, że każdy właściciel lub zarządca nieruchomości zobowiązany jest do przeprowadzania cyklicznych kontroli instalacji gazowych i elektrycznych. – Aby jednak okresowe przeglądy dawały zdecydowanie większe bezpieczeństwo i gwarantowały, że instalacje są sprawne – należy sprawdzić je także w mieszkaniach. Dlatego od czerwca wznawiamy przeglądy instalacji gazowej i elektrycznej również w lokalach mieszkalnych – dodaje.

Informacje o planowanych przeglądach w konkretnych budynkach będą wywieszane na drzwiach. – Nasi pracownicy, którzy będą dokonywać przeglądów, wyposażeni zostaną w maseczki ochronne, rękawice, a także płyn do dezynfekcji. Prosimy także, by w miarę możliwości przed wizytą pracowników wywietrzyć mieszkanie oraz zachować bezpieczny dystans w trakcie wykonywania przez nich swoich obowiązków – zaznacza.
RED

Radoxim 5

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się