Dzieje sięFotoGłogówWideo

Subtelny klimat w głogowskim teatrze. Wieczór walentynkowy z Mikromusic3 min na czytanie

Subtelny klimat w głogowskim teatrze. Wieczór walentynkowy z Mikromusic 7

W czwartkowy wieczór (14.02.) w teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie na scenie wystąpił wrocławski zespół Micromusic, który gra muzykę określaną jako avant pop lub art pop.

– Zespół gościł po raz pierwszy w Głogowie jedenaście lat temu na Głogowskich Spotkaniach Jazzowych i już wtedy głogowianie zakochali się w Micromusic. Zapewniam, że jest to muzyka najwyższych lotów. Jest to subtelny zespół – mówiła Dorota Drozd.

– Mimo dość sporej widowni, jak na tego typu koncerty, klimat kameralny, co jest specyficzne – zauważał Beniamin, który przyszedł na dzisiejszy wieczór ze swoją partnerką Olą.

Walentynki w teatrze 2020

Walentynki w Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie – coś pięknego! Posłuchajcie wrocławskiego zespołu Mikromusic, który zapewnił dziś (14.02.) nam miłosny nastrój!

Opublikowany przez MyGlogow.pl Piątek, 14 lutego 2020

Chętnych na wysłuchanie twórczości zespołu Micromusic nie brakowało.
Widownia Teatru została zapełniona. – Mamy mało czasu na wspólne wyjścia, a zespół swoją grą uderza w serce i chcielibyśmy spędzić czas w sposób, który nam obojgu sprawi przyjemność – dodawała Magdalena Lehman-Konieczna.

Głogowianie przed wejściem na główną salę otrzymali w poczęstunku tradycyjne serduszko. Dodajmy, że czekoladowe serce w ten wyjątkowy wieczór było napełnione miłością i smakowało wyśmienicie.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się