Dzieje sięFotoGłogów

Święty Mikołaj odwiedził szpital w Głogowie i najmłodszym pacjentom rozdał prezenty9 min na czytanie

Święty Mikołaj odwiedził szpital w Głogowie i najmłodszym pacjentom rozdał prezenty 34

Trzecia akcja studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie zakończona sukcesem. Studenci pierwszego roku pielęgniarstwa rozdawali w szpitalu prezenty. A wraz z nimi władze powiatowe i miejskie.

– To są maskotki i słodycze, aby w tym wyjątkowym dniu umilić pomysł w szpitalu najmłodszym – mówił prezydent Rafael Rokaszewicz, który po chwili zarzucił ciężki worek prezentów na plecy i ruszył przed siebie na oddział pediatryczny i chirurgii dziecięcej.

Radoxim 3

A tam czekało mnóstwo maluchów a na ich twarzach pojawił się uśmiech. W role świętego Mikołaja wcielił się jeden ze studentów. – Pierwszy raz jestem Mikołaje, jest lekki stres, trochę brzucha mi brakuje. To wielka przyjemność uczestniczyć w tej akcji – chwalił się Bartek Małaczyński.

– Nie trzeba było nas namawiać i zachęcać do tego, aby dziś tutaj się pojawić – przyznawała Marta Jeton. Te słowa potwierdza Ewa Todorov, rzecznik szpitala. – Można przyznać, że chętnych było tak wiele, że trzeba było wykreślać ich z listy! – dorzuca. I trzeba przyznać, że widok Mikołaja był dla wielu niespodzianką.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się