Dzieje sięGłogówWideo

Tak będzie wyglądać biuro paszportowe. Zbliża się otwarcie. Nie trzeba będzie już jeździć do Legnicy2 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 123

Oficjalne otwarcie biura paszportowego w Głogowie odbędzie się w poniedziałek (6.05.), a dzień później interesanci będą mogli składać wnioski o paszport. W miejskim urzędzie wszystko jest już gotowe. Są tam dwa stanowiska, gdzie będzie można załatwić wszelkie formalności.

– Mieszkańcy nie będą musieli jeździć już do Legnicy. – mówi prezydent Rafael Rokaszewicz. Utrzymanie biura ma kosztować rocznie w granicach 100 tys. zł na co składać mają się przede wszystkim etaty urzędników. Wszystkie koszty pokryje miasto.

– Od czasu, gdy pojawiła się informacja, że otworzymy biuro paszportowe, to do dziś nie ma dnia, aby mieszkańcy nie przychodzili lub nie dzwonili z pytaniem, czy mogą składać wnioski. Zapotrzebowanie jest duże – dodaje prezydent.

Można się tam dostać bocznym wejściem do Ratusza od strony miejskiego teatru. MK

W poniedziałek otwarcie biura paszportowego w Głogowie

Oficjalne otwarcie biura paszportowego w Głogowie odbędzie się w poniedziałek (6.05.), a dzień później interesanci będą mogli składać wnioski o paszport. Nie będziemy musieli jeździć już do Legnicy. W miejskim urzędzie wszystko jest już gotowe. Są tam dwa stanowiska, gdzie będzie można załatwić wszelkie formalności – wyjaśnia Bożena Paszkowska.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 2 maja 2019
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się