Dzieje sięGłogówWideo

Tomasz Zawicki z nowym hitem. Głogowski raper wrzucił do sieci teledysk do piosenki „Słodkie Cytryny, Kwaśne Winogrona”2 min na czytanie

Tomasz Zawicki z nowym hitem. Głogowski raper wrzucił do sieci teledysk do piosenki „Słodkie Cytryny, Kwaśne Winogrona” 1

Głogowianin Tomasz Zawicki, znany również jako raper pod pseudonimem Van Zavi, udostępnił w sieci teledysk do swojego najnowszego utworu „Słodkie Cytryny, Kwaśne Winogrona”, którego sceny kręcone były w naszym mieście.

Jak wspomina, sam utwór jest jedną wielką metaforą, gdzie „Słodkie cytryny” symbolizują wmawianie sobie, że sytuacja, obiektywnie zła), w której się znaleźliśmy, wcale nie jest taka zła, jak się nam na początku wydawało. Innymi słowy, włącza się nam „pozytywne myślenie”. Ta cytryna wcale nie jest taka kwaśna, jest wręcz słodka – z pewnego punktu widzenia.

Na pytanie dlaczego klip był filmowany akurat w Głogowie odpowiada:

– To w zasadzie moja pierwsza poważniejsza przygoda jeśli chodzi o teledysk więc nie mogłem sobie wyobrazić lepszego miejsca niż moje rodzinne miasto. A jest to miasto z bogatą historią, przeszłością, do tego bardzo pięknie odrestaurowane więc nie brakowało weny co do wyboru kadrów. Z tego miejsca chciałbym podziękować Maksowi Karkosie za zdjęcia oraz montaż klipu oraz Kamilowi Gołuchowskiemu za niesamowite ujęcia z drona – mówi.

„Vanz” ma już na swoim koncie nagranych kilkanaście utworów, w tym jeden album pt. „Amazonia” z 2018 roku, a jego cały dorobek muzyczny jest dostępny do przesłuchania na platformie YouTube. Rap to dla niego pasja oraz hobby, które „uprawia po godzinach”.
RED

Podziel się informacją ...
  • 71
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się