Dzieje sięGłogów

Uniatowski, Piaseczny, Geppert. To będzie koncertowa jesień1 min na czytanie

Uniatowski, Piaseczny, Geppert. To będzie koncertowa jesień

Ostatnie bilety pozostały na koncert Sławka Uniatowskiego, który zaplanowano na… połowę października. Najtańsze po 90 zł, najdroższe po 110 zł. Cena oczywiście zależy od miejsca – zasiadając na balkonie będzie taniej. – Zainteresowanie jest duże – przyznaje Dorota Drozd z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego – Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Céline Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald. Bilety: TUTAJ.

A przecież to nie koniec atrakcji jakie przygotowali. Jesienią będzie się tam naprawdę sporo działo. – W planach koncerty m.in. Andrzeja Piasecznego czy Edyty Geppert – dodaje. Ponadto do Głogowa przyjedzie zespół “Raz, Dwa, Trzy”.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się