Wieczysta lepsza od Chrobrego. Odpadliśmy z pucharu

18:01, 29.09.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 18:01, 29.09.2021

Chrobry Głogów przegrał z Wieczystą Kraków 1:2 i nie zagra w 1/16 finału Pucharu Polski. Pomarańczowo-Czarni prowadzili w Krakowie 1:0, ale w 60 minucie na boisko wszedł Jakub Bąk i w ciągu ostatnich piętnastu minut dwa razy pokonał Karola Dybowskiego.

Skład na pucharowy mecz w Krakowie mocno różnił się od tego ligowego. Zgodnie z przewidywaniami trener Ivan Djurdjević dokonał dużych zmian w jedenastce, w której po ostatnim ligowym meczu pozostali jedynie Marcel Ziemann, Jaka Kolenc oraz Dennis van der Heijden. W obronie po raz drugi zagrał młody Maksym Iwanowicz z grup młodzieżowych.

Chrobry:  Dybowski - Ilków-Gołąb, Michalec, Iwanowicz, Ziemann, Cywka, Kolenc, Tupaj (62 Piła), Machaj (62 Turski), Dziąbek (62 Bochnak), van der Heijden (46 Lebedyński).