Dzieje sięGłogów

Zrozpaczona matka: Synku wracaj do nas!1 min na czytanie

Zrozpaczona matka: Synku wracaj do nas!

Policja wciąż szuka 16-letniego Adriana Jaśniewskiego. Przypomnijmy: od soboty (8.01.) nie wrócił do domu. W niedzielę (9.01.) około godz. 13 po raz ostatni matka miała z nim kontakt telefoniczny. – Powiedział mi, że wraca od koleżanki – u której nocował – i za jakąś chwilę miał być w domu – relacjonuje nam pani Aleksandra, mama chłopaka. Nie wrócił.

16-latek mieszka w bloku na ul. Neptuna. Wzrost około 180 cm, szczupły, kręcone i bujne włosy. Był ubrany w buty i spodnie koloru szarego oraz czarną bluzę – firmy Nike. Ponadto miał na sobie zimową kurtkę. Rodzina twierdzi, że 16-latek groził, że popełni samobójstwo.

– Wiadomo, że potem przebrał się w inne ciuchy, więc będzie go trudniej rozpoznać. Ale on ma taką bujną fryzurę, proszę o pomoc! – płacze matka, która ub. nocy wraz z policją patrolowała głogowskie osiedla. – Nie udało nam się go namierzyć. Czy miał problemy? Jak każdy nastolatek. Wiem, że zgubił telefon komórkowy, ale to na pewno nie jest powód, by robić takie rzeczy. Synu wracaj do nas – martwi się.
RED
fot. nadesłane rodzina

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się