Dzieje sięGłogów

Aresztowali dilera, który miał przy sobie dużą ilość narkotyków i środków odurzających1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 583

Głogowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, który próbuje wejść na teren jednego zakładów pracy. Mężczyzna miał być pod wpływem środków odurzających. Na miejscu okazało się, że jest nim 32-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, który posiada przy sobie nieznane tabletki.

Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę nerwowym zachowaniem na widok funkcjonariuszy. Podczas przeszukania okazało się, że chowa w bieliźnie worek z większą ilością narkotyków i środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli przy nim blisko 53 gramy metaamfetaminy, 8 gramów amfetaminy, 35 sztuka tabletek ekstazy oraz 5 gramów środka odurzającego w postaci ziela konopi.

Na wniosek policji Sąd Rejonowy w Głogowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 32-latek był już wcześniej karany i odsiadywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami.


Podejrzany, odpowie za wprowadzanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających do obrotu w warunkach powrotu do przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
MK
Fot. KPP Głogów

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się