Sport

Bez Patryka Muchy na Rzeszów? Drobny uraz pomocnika Chrobrego1 min na czytanie

1

W niedzielę (17.07.) pierwsza kolejka Fortuny 1 Ligi z udziałem Chrobrego Głogów, który zagra na wyjeździe ze Stalą Rzeszów o godz. 18. Piłkarze pomarańczowo-czarnych są już po treningu, jutro wyruszają w trasę. – Na miejscu odbędziemy jeszcze jedną jednostkę treningową – zapowiada Marek Gołębiewski, trener Chrobrego, który w głowie ma już skład na to starcie, choć na razie listę nazwisk trzyma w tajemnicy.

W składzie na pewno zabraknie Michała Ilkowa-Gołąba, bo doświadczony obrońca zerwał wiązadło krzyżowe podczas sparingowego meczu z Górnikiem Polkowice. Treningi z zespołem rozpoczął dopiero Kamil Wojtyra – wraca po kontuzji. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, by być wzmocnieniem dla drużyny.

Radoxim 5

– Liczyłem na Michała, bo to bardzo doświadczony zawodnik. Musimy teraz uzupełnić zawodnika na jego pozycję – zapowiada Gołębiewski.

Do autokaru zmierzającego do Rzeszowa raczej nie wsiądzie też Patryk Mucha. – Ma naciągnięty mięsień – informuje trener głogowian. – Damy mu odpocząć, bo Patryk będzie nam potrzebny w innych kolejkach. Nie chcemy ryzykować większego urazu. Reszta zawodników jest zdrowa i gotowa do walki. Kadra jest wyrównana – wyjaśnia.
RED
źródło fot. Chrobry Głogów S.A.

Zobacz inne

Więcej w Sport