FotoStyl życia

Bliźniacy robią cuda z drewna. Do domu i ogrodu4 min na czytanie

Bliźniacy robią cuda z drewna. Do domu i ogrodu 2

– Im więcej tworzymy tym bardziej jesteśmy boscy. Im bardziej jesteśmy boscy tym więcej tworzymy – mówią zgodnie Łukasz i Tomek z Nowego Miasteczka, którzy od wielu, bo ponad 20 lat, tworzą rzeczy z drewna. A wszystko zaczęło się od przypadku, gdy jeszcze byli nastoletnimi chłopcami. Coś tam zmontowali i… – Udało się, sprzedało, potem były kolejne projekty zakończone sukcesem – opowiadają, bo mijają kolejne lata a oni ciągle się rozwijają. Na ich koncie już około 10 tysięcy różnych projektów. To m.in. donice na kwiaty, skrzynie, regały, karmniki dla ptaków czy domki dla kotów. Można rzec – wszystko co potrzebne do domu i ogrodu.

Co ich wyróżnia? Pasja. Robią to co lubią. Każdy zadowolony klient jest na wagę złota. Ich produkty ludzie kupują w całej Polsce. Można je zamówić przez strony internetowe (KLIKNIJ: TUTAJ). Warto zobaczyć co oferują. – Najważniejsza dla nas jest jakość. Nie oszczędzamy na produktach oddając klientom – jak to często bywa w marketach – lichych rzeczy – zwraca uwagę Łukasz, który nadmienia tylko, że drewno jest chociażby opalane w piecu, aby wzmocnić jego wytrzymałość. – Produkty drewniane do ogrodu są uzależnione od zmiennych warunków atmosferycznych. Dajemy gwarancję, że będą służyć długimi latami – zapewnia.

Na każdym z produktów znajdziemy też ich logo – nie trudno zgadnąć jak ono wygląda, bo to dwaj bliźniacy. – Logo jest wzorowane na na naszym zdjęciu z dzieciństwa – przyznają bliźniacy z Nowego Miasteczka, którzy podkreślają, że mają wielu klientów także z Głogowa i okolic. Kolejnych zapraszają na internetowe aukcje (KLIKNIJ: TUTAJ) lub do swojego salonu znajdującego się przy ul. Głogowskiej 18. Warto tam zajrzeć.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto