Sport

Chrobry zagra w barażach o Ekstraklasę? Djurdjevic: Walczymy do końca!1 min na czytanie

Ivan Djurdjevic: kibice musieli przeżyć mały horror. Zwycięstwo dedykuję właśnie im

Przed Chrobrym Głogów ostatni mecz tego sezonu. W sobotę (25.07.) pomarańczowo-czarni zagrają na wyjeździe z pewnym awansu do Ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała. Głogowianie mają jeszcze szanse na baraże, również na awans.

– Rośniemy w siłę – nie ukrywa trener Ivan Djurdjevic dodając, że zespół stać na to, aby coś jeszcze w tym sezonie osiągnąć. A awans do baraży byłby dla piłkarzy nie tylko sukcesem, ale i nagrodą za ciężką pracę. – Na pewno nie odpuszczamy i walczymy do końca. Wiele zależy od nas samych, bo ten mecz trzeba wygrać, ale także od pozostałych spotkań – zaznacza.

Ale ten sezon trwa znacznie dłużej niż zwykle, przerwa na urlopy też będzie krótsza, więc Chrobry zaczął kompletowanie składu na przyszłe rozgrywki. Jak na razie przedłuża kontrakty. Nowe umowy podpisali już m.in. Damian Piotrowski, Oliver Praznovsky, Mikołaj Lebedyński, Michał Michalec, Robert Mandrysz czy Michał Ilków-Gołąb, a więc kluczowe postacie tej ekipy.

Są też ruchy w drugą stronę – z klubem rozstał się Michał Pawlik, któremu wygasła umowa. Michał Szromnik będzie bronił z kolei barw Śląska Wrocław (Ekstraklasa).

Nadal nie wiadomo co z Szymonem Drewniakiem i Miłoszem Kozakiem. Ten drugi jest wypożyczony z Podbeskidzia, ale wygasa mu kontrakt i będzie do wzięcia za darmo. – Mają czas do końca następnego tygodnia, aby się określić – czy zostają w Chrobrym – zapewnia Djurdjevic, który nie chce już kolejnej rewolucji w składzie, bo ta drużyna potrzebuje spokoju. Po drugie fundusze pomarańczowo-czarnych też są ograniczone. Należy się spodziewać 2-3 nowych piłkarzy.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport