RegionSława

Gwiazdy rapu przyjadą do Sławy1 min na czytanie

Gwiazdy rapu przyjadą do Sławy

Przed nami trzydniowy festiwal kultury i muzyki hip – hop w jego pełnym wymiarze (8-10.07.). Koncerty największych rapowych gwiazd, Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, wake, rowery, itp. – to wszystko odbędzie się w drugi weekend lipca w Sławie. Rap Stacja to „konkretny” festiwal ze wspaniałymi ludźmi i super atmosferą. Konkretny – bo orgnizatorów interesują tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach.

Oprócz licznych koncertów, chcą wspierać i rozwijać młodzież w ich działaniach. Zaproponują aktywne i fajne spędzanie czasu, z pełnym wykorzystaniem zaplecza turystyczno- rekreacyjnego miasta Sława. Festiwal ma na celu pokazanie, że hip-hop to również i styl życia. Podczas imprezy zorganizowana będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami oraz pokazy i warsztaty breakdance.

To cztery dni, bo już w środę ruszają beforem na polu namiotowym.
Trzy doby bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem, pokoncertowe imprezy, będą dobiegały końca już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Cały czas pracują nad tym, by nie było chwili nudy, więc przed wami jeszcze sporo niespodzianek. WIĘCEJ: TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Region