Z radością informujemy o otwarciu nowej bazy turystycznej, która mieści się w budynku Centrum Usług Społecznych „Roszarnia” w Radwanicach. Obiekt został stworzony z myślą o osobach poszukujących komfortowego noclegu oraz przyjaznego miejsca do wypoczynku.
Oferta skierowana jest zarówno do rodzin, grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych odwiedzających gminę Radwanice. Do dyspozycji gości oddano wygodne pokoje noclegowe, parking oraz bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Dodatkowym atutem obiektu są dostępne na miejscu udogodnienia, takie jak kręgielnia i siłownia, które pozwalają aktywnie spędzić czas i uprzyjemnić pobyt.
Dziś lokatorzy odebrali klucze
Poczekajmy trochę zobaczymy czy będą tak zadowoleni tam niema spokoju.ciagle coś się dzieje.
Zarkow
18:02, 2026-06-16
Dziś lokatorzy odebrali klucze
Jak się te energooszczędne wynalazki zaczną psuć, to mieszkańcom miny zrzedną.
Twójnik
17:56, 2026-06-16
Jest wyrok po śmierci psa Pluta
tak psy na chodniku bez smyczy bez kaganca to normalnosc i na tym samym chodniku paniusie od psow a jakchcedz byc wrogiem w bloku to zwroc uwage bo te damy z psami to damy nie pracujace znudzone panie zony i pies to okazja do pogaduszek i wyjscia z domu gziwie sie ze pan Tusk tego nie dostrzegl bo ma juz wszystkie dziwactwa kupione a o dameach z psami zapomnial maly gest psy same bez dam raz dziennie i frekwencja wzrosnie o 30 procent
nina
17:30, 2026-06-16
Jest wyrok po śmierci psa Pluta
psy na chodniku bez smyczy i bez kaganca to u nas normalnosc ale kiedy wielki pies jest szczepiony to moze sobie gryzc i inne psy i ludzi do woli mandat 100 zl 40 lat temu bylo wiecej a juz psiaze co odstawiaja kiedy jeden z nich ma do zaplacenia az 100 zlotych solidarnosc lepsza jak za czasow WALESY
olusia
17:19, 2026-06-16