Sport

Krzysztof Antosik: Chcemy wygrać dla kibiców, bo na to zasługują5 min na czytanie

Trzeba pogodzić się ze spadkiem z Krispol 1.ligi, bo choć naszym siatkarzom pozostały jeszcze dwa ligowe mecze w rundzie zasadniczej, to na utrzymanie nie mają już nawet matematycznych szans. Nie oznacza to jednak, że odpuszczą. Przed nimi – w sobotę (7.03.) o godz. 18 – ostatni pojedynek przed własną publicznością.

– Chcemy wygrać dla kibiców – zapowiada Krzysztof Antosik, lider głogowskiej szatni, który uważa, że im się to po prostu należy. – Są z nami na wszystkich wyjazdowych meczach, co naprawdę nie często zdarza się w tej lidze. Poza tym w naszej hali tworzą świetną atmosferę. Dla nich warto grać – motywuje pozostałych kolegów z drużyny.

Najbliższy rywal jest jednak wymagający – to BBTS Bielsko-Biała, więc drużyna z czuba tabeli, bo zajmuje w niej 3. miejsce. Trener Dominik Walenciej podkreśla, że w zespole nie ma większych problemów. – Nie trenuje z nami tylko Tomasz Nowak, który jest przeziębiony. Reszta zawodników jest dostępna, więc mam nadzieję, że w takim właśnie składzie przystąpimy do najbliższego meczu – zapowiada. To spotkanie w hali Szkoły Podstawowej nr 3, wstęp bezpłatny.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Sport