Zamknij

Przedszkolaki zawalczyły na boisku Chrobrego Głogów na Minimundialu. To dobra zabawa i szansa na karierę piłkarską

15:53, 01.06.2023 . Aktualizacja: 15:56, 01.06.2023
Skomentuj

Przedszkolaki wyszły na murawę! To była rywalizacja o mistrzostwo Minimundialu w Głogowie. Drużyny dzieci reprezentowały swoje przedszkola, a przy okazji mogły zabłysnąć przed łowcami talentów z Chrobrego.

Maluchy pokazały, że potrafią mocno kopać piłkę! Na boisku przed halą widowiskowo-sportową Chrobrego zagrało blisko 160 przedszkolaków z całego Głogowa. Organizatorem była Akademia Piłki Nożnej Chrobrego Głogów. To druga edycja Minimundialu, ale na pewno nie ostatnia, bo przedszkolakom podoba się taka  rywalizacja. Wszyscy byli zwycięzcami i na każdego uczestnika czekał medal oraz upominki. Reprezentacje głogowskich i okolicznych przedszkoli brały udział w uproszczonych rozgrywkach piłkarskich.

Zawody piłkarskie dla najmłodszych to jednak nie tylko zabawa. Trenerzy z Chrobrego opiekujący się grupami pięciolatków i sześciolatków łowią talenty! Dzieci mają okazję pokazać swoje wrodzone umiejętności piłkarskie, które trenerzy mogą znaleźć i zaproponować ich rozwijanie w szkółce Chrobrego. Dzięki temu przedszkolak już od najmłodszych lat  może rozpocząć wymarzoną karierę piłkarską! Akademia Piłki Nożnej zachęciła wszystkie dzieci do spróbowania swoich sił na boisku, bo ruch i zabawa na świeżym powietrzu każdemu wychodzą na zdrowie.

(BL)

 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%