Zamknij

Komitet wyborczy prezydenta Głogowa zapowiada pozytywną kampanię

11:37, 12.02.2024 . Aktualizacja: 12:46, 12.02.2024
Skomentuj

Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz potwierdza start po kolejną kadencję. Hasło jego komitetu wyborczego: Startujemy, bo kochamy Głogów,  symbol - serduszko. 

Start oficjalnie potwierdził dziś (12.02.) podczas konferencji prasowej. Komitet Wyborczy Wyborców Rafaela Rokaszewicza został już zarejestrowany w PKW.

Mamy już pełne listy do rady miejskiej, do rady powiatu głogowskiego i oczywiście kandydata na prezydenta

– powiedział Rafael Rokaszewicz. Dodał, że to 62 osoby, w tym 27 kobiet i 35 mężczyzn, których niebawem przedstawi. Dodał, że są to ludzie reprezentujący rozmaite środowiska,  osoby znane, ale też zupełnie nowe, które chciały dołączyć do jego drużyny. 

Bo wszystkich nas łączy miłość do tego miasta i chcemy działać na rzecz miasta i mieszkańców. To są przedstawiciele samorządu, przedstawiciele firm, instytucji, służby zdrowia, edukacji, pracujący w firmach prywatnych, ale też w dużych firmach, jak KGHM

– dodał, że to szerokie spektrum osób, które w różny sposób udzielają się dla miasta i jego mieszkańców, bo jest wśród nich sporo wolontariuszy i członków organizacji pozarządowych.

Nasz przekaz będzie prosty – chcemy mieć pozytywną kampanię wyborczą, chcemy łączyć, a nie dzielić

– Rafael Rokaszewicz przypomniał głosy mieszkańców, już zmęczonych politycznymi wojnami na górze i burzliwą kampanią parlamentarną, która nadal się nie wyciszyła. A na dole, lokalnie, jest dużo do zrobienia, więc chcą się skupić na pracy dla miasta i powiatu głogowskiego, z pozytywnym przekazem.

Startujemy, bo kochamy Głogów. I hasło „Kocham Głogów” będzie motywem przewodnim, hasłem wyborczym

– zaprezentował też logo swojego komitetu z pozytywnym przekazem dla mieszkańców Głogowa i ziemi głogowskiej – serduszko wypełnione najbardziej rozpoznawalnymi elementami, budynkami i miejscami miasta – symbolami Głogowa.

Walentynki już wkrótce, pierwsza walentynka trafia już do wszystkich mieszkańców miasta, nasi kandydaci na radnych rozpoczęli już pracę w terenie

– powiedział Rafael Rokaszewicz. Dodał, że przy okazji przedstawiania kandydatów na radnych, jego komitet przedstawi programy wyborcze – ogólne i indywidualne dla okręgów.

(GH) 

 

 

 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%