Zamknij

22-latka dźgnęła nożem mężczyznę! Polała się krew, wkroczył prokurator

17:00, 23.11.2022 strony Aktualizacja: 17:23, 23.11.2022
Skomentuj

22-latka dźgnęła nożem 28-letniego mężczyznę. Do tego zdarzenia doszło wieczorem (21.11.) we wsi Ceber w gminie Kotla.

O sprawie jako pierwszy poinformował "Głos Głogowa - Tygodnik Lokalny". Artykuł o tym zdarzeniu można znaleźć w aktualnym numerze tygodnika.

Jak podaje "Głos", mieszkańcy wsi twierdzą, że to było rodzeństwo i musiało tam dojść do sprzeczki, która zakończyła się rozlewem krwi.

Mężczyzna trafił do głogowskiego szpitala. - Został przyjęty na oddział chirurgii ogólnej. Jest pod obserwacją - mówi rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewa Todorov. - Lekarze oceniają jego stan jako stabilny - dodaje.

- Mężczyzna został przyjęty na oddział chirurgii ogólnej. Jest pod obserwacją - mówi rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewa Todorov. - Lekarze oceniają jego stan jako stabilny - dodaje.

Policja na razie nie podaje dokładnych szczegółów i potwierdza jedynie fakt ataku na mężczyznę. - 22-letnia kobieta jest podejrzewana o uszkodzenie ciała. Trafiła do areszty - mówi Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy komendy. Prokurator nie zdradza szczegółów. Mówi jedynie, że nadal trwają czynności wyjaśniające. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Głogowie.

- 22-letnia kobieta jest podejrzewana o uszkodzenie ciała. Trafiła do aresztu - mówi Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy komendy.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%