Zamknij

Całymi rodzinami pojechali na rowerach z Kotli do Leśnej Doliny

12:20, 08.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 09:41, 18.02.2020
Skomentuj

Z Kotli do Leśnej Doliny do pokonania mieli dystans około 12 km - bynajmniej tak wskazywały liczniki pomiaru odległości, które mieli ze sobą. Jechali głównie drogami leśnymi. To był kolejny finał akcji "Trzymaj formę" organizowany przez gminę Kotla. A na miejscu czekały konkurencje - udział w nich wzięły dzieci i młodzież. Ścigali się i walczyli o medale. Najmłodszy z uczestników Jan miał 2 lata. - To jego pierwszy rowerek w życiu! - zdradza nam Krzysztof Oborski (38 l.), który zabrał też ze sobą córkę.

Na placu są dmuchańce i wiele innych atrakcji. - Cieszę się, że mieszkańcy po raz kolejny zabrali całe rodziny. Fajnie, że na sportowo wszyscy razem spędzały wolny czas - mówił wójt Łukasz Horbatowski.

Frekwencja była naprawdę duża. Tylko w rywalizacji wzięło udział około 60 zawodników. - Zdziwiłbym się, gdyby było ich mniej. Pragnę tylko przypomnieć, że z Kotli do Leśnej Doliny jest kilka leśny tras, które warto poznać - zachęcał nadleśniczy Adam Grzelczak. Po zabawie trzeba będzie ponownie wsiąść na rowery i wrócić nimi kilkanaście km do... domów.
MK

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%