W Przemkowie odbył się Bieg Orłana. Była to już 4. edycja biegu na dystansie 9 km. Najlepszy był Mateusz Szczepański z Głogowa, który wyprzedził Karola Winniczuka z Wilkowa oraz Jakuba Plewkę z Głogowa.
Co ciekawe całe podium należało do drużyny KGHM ZG Run. Udział w zawodach wzięli również mieszkańcy m.in. Zgorzelca, Chocianowa, Lubina, Kłobuczyna, Jaczowa, Sobina... nawet odległych Szczecina czy Legnicy.
MK
fot: Ola Szymankiewicz/Crossowa Liga Biegowa
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Festiwal Rap Stacja w Sławie przerwał pożar
Szkoda tej młodziutkiej dziewczyny.Dużo zdrówka
Obywatel
16:42, 2025-07-11
Będzie protest Konfederacji „STOP imigracji!”
Stop alienizacji Polski! Nie zgadzamy się na niekontrolowany napływ kosmitów. Nie dla Centrum Integracji Obcych z Marsa. Nikt nie wie dokładnie ilu ich jest, ani gdzie przebywają. Polska dla Polaków.
Łukasz
15:00, 2025-07-11
Będzie protest Konfederacji „STOP imigracji!”
absurdalne rozumowanie, że straszą a brak konkretów czyli idąc tym tokiem rozumowania potrzebujesz najpierw doznać szkody zamiast jej unikać ? xD LOL
OPTS
14:56, 2025-07-11
Nowy bus już w Domu Dziecka
tylko pani Marii zaL TAK BYLO WSPANIALE
no
14:54, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz