W tym roku swoje 60 - lecie obchodzi Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie. Szkoła, której nazwa, na przestrzeni lat wielokrotnie się zmieniała.
ZSP to szkoła, która jest nierozerwalnie związana ze społecznością lokalną. Z okazji 6 dekad jej istnienia, w hali widowiskowo - sportowej 20 grudnia odbyła się uroczystość, w której udział wzięli byli i obecni nauczyciele i dyrektorzy tej szkoły, jej absolwenci, uczniowie, przedstawiciele władz miasta, Straży Miejskiej, Policji, 5. Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie, WOPR w Sławie, Teatru Komedia we Wrocławiu, wójt Gminy Wijewo, a także instytucji i organizacji współpracujących ze szkołą.
Fed
Bank Spółdzielczy w Głogowie o zielonej transformacji
Transformacja....Na pewno za darmo super
Błazenada
17:06, 2025-10-30
Bank Spółdzielczy w Głogowie o zielonej transformacji
Daleko w tyle za zachodem.... Boże i kto to mówi. Ludzie przecież to im na rękę ty nie masz być liderem. Polak sługus zawsze ma być z tyłu. Jedyne rozwiązanie rozwalić eurokołchoz i ten dziadowski rząd i wrócić do węgla i do normalności a nie dojenia społeczeństwa z kasy. Non stop coś wchodzi aby jak najbardziej tego obywatela oskubać. Te nasze prawa podatki są gorsze niż w RPA tragedia.
maryś
17:06, 2025-10-30
Jest akt oskarżenia wobec pary spod Głogowa
Czy prezes sądu i sąd rodzinny odpowie za decyzję umieszczenia dzieci w tej rodzinie?
Mieszkaniec
16:15, 2025-10-30
Nowa Polska szuka ludzi w Głogowie o i okolicy
Wadim to takie polskie
Rafał
15:50, 2025-10-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz