Zamknij

Benedykt Kunicki odcisnął swoją dłoń w Alei Gwiazd Bluesa w Sławie

08:18, 06.05.2019 Aktualizacja: 08:18, 06.05.2019
Skomentuj

Uroczystość odbyła się na sławskim rynku. - Piękny festiwal, takich nam trzeba. Jestem mile zaskoczony - mówił Kunicki.
- Jesteś nam znany jako organizator życia bluesowego - chwalili organizatorzy festiwalu.

Mimo ulewnego deszczu zobaczyć gwiazdę bluesa przyszło wiele osób. Nie brakowało gromkich braw, pamiątkowych zdjęć i łowców autografów.

Kunicki to twórca, pomysłodawca i współorganizator odbywającego się od 1994 roku Jimiway Blues Festiwal. Jest m.in. wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Bluesowego. Liderem, kompozytorem i autorem tekstów grupy Fire Band. Ponadto członkiem światowej organizacji The Blues Foundation w Memphis w USA.
MK

foto:Fed

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%