Zamknij

Nowy komendant już w pracy. Zmiany w policji

14:16, 05.01.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:16, 05.01.2021
Skomentuj

Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim inspektor Jarosław Pasterski oficjalnie powierzył kierownictwo wschowską jednostką policji nadkomisarzowi Tomaszowi Szudzie, który dotąd był Komendantem Komisariatu Policji w Sulechowie.

Nadkomisarz Tomasz Szuda karierę w szeregach policji rozpoczął w 2002 roku w oddziałach prewencji w Warszawie. Od 2003 roku był związany ze wschowską jednostką policji w zespole patrolowo- interwencyjnym w Sławie. Po dwóch latach podjął zadania wydziału kryminalnego najpierw w komisariacie w Sławie, następnie w komendzie powiatowej we Wschowie.

W 2010 roku relacjonował pracę wschowskiej policji zajmując stanowisko oficera prasowego. W 2013 roku awansował na stanowisko naczelnika prewencji KPP Wschowa, gdzie przez następne cztery lata szkolił młodą kadrę i dowodził zespołami: dzielnicowych, ruchu drogowego, dyżurnymi. Kierował również pracami zespołów wykroczeń, nieletnich.

W 2018 roku objął stanowisko w pierwszej kolejności  zastępcy komendanta komisariatu policji w Sulechowie, gdzie po niespełna półtora roku objął pierwsze kierownictwo.

Nadkomisarz Tomasz Szuda jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie. W 2010 roku złożył państwowy egzamin oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

W 2014 roku otrzymał brązową odznakę zasłużonego Policjanta, w 2016 roku brązowy medal za długoletnią służbę.
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%