Zamknij

Narkotyki, alkohol... Drogówka ma pełne ręce roboty

11:20, 09.06.2022 strony
Skomentuj

Czterech kierowców zatrzymanych pod wpływem środków odurzających. To statystyki polkowickiej policji z wczorajszej kontroli na drogach. Dwóch wpadło w Chocianowie, kolejni w Grębocicach i Przemkowie.

-Najpierw tuż przed godziną 19 funkcjonariusze namierzyli osobowego volkswagena, którego kierowcą okazał się 47-latek z aktywnym zakazem kierowania. Mieszkaniec Chocianowa został również przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, a urządzenie wykazało wartość 1,4 promila - inromuje oficer prasowy, Przemysław Rybikowski.

Kolejna interwencja również miała miejsce w Chocianowie. Na ulicy Ratuszowej zatrzymano 41-latka, który kierował peugeotem. Stan pojazdu pozostawiał wiele do życzenia, a do tego... Badanie kierowcy wskazało obecność w jego organizmie amfetaminy i metamfetaminy.

-Narkotester wskazał również takie same rodzaje narkotyków w organizmie u 39-latka, którego zatrzymali do kontroli dzielnicowi w Grębocic. Kierowca forda na terenie Rzeczycy pożegnał się przynajmniej na jakiś czas ze swoimi uprawnieniami do kierowania, a jego samochód został odholowany na policyjny parking - dodaje Rybikowski.

Ostatni kierowca został zatrzymany w Przemkowie. 45-letni mieszkaniec wybrał się na przejażdżkę motorowerem, która zakończyła się na ulicy Fabrycznej. -Cyklista nie krył zaskoczenia, gdy urządzenie do badania stanu trzeźwości pokazało wartość 1,04 promila alkoholu- mówi oficer prasowy.

Przypominamy, że kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i narkotyków to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 2 lat.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%