Zamknij

Mikołajkowe spotkanie dla dzieci z całej gminy Grębocice. Wszystkie dostały prezenty! [Zdjęcia]

16:29, 12.12.2022 Dorota Nyk Aktualizacja: 16:30, 12.12.2022
Skomentuj

W ten przedświąteczny czas Mikołaj przyjechał do dzieci w gminie Grębocice. Nie dość, że przywiózł im prezenty, to jeszcze obejrzały wspaniałe występy.

Wesoło i radośnie było w niedzielne (11.12.) popołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grębocicach. Bo znów mogło się odbyć tradycyjne mikołajkowe spotkanie. Prezenty od Mikołaja gmina ufundowała aż dla ponad 750 małych mieszkańców.

Na początek na scenie wystąpiły zespoły dziecięce działające przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece: Skrzaty Renaty oraz mażoretki. Uczestnicy najbardziej się cieszyli, gdy przyszedł święty Mikołaj ze swoją świtą i rozdawał paczki. - Życzę wszystkim bogatego Mikołaja, wielu wspaniałych prezentów. Niech się spełnią życzenia dzieciom, i nie tylko dzieciom - powiedział wójt Roman Jabłoński. Bo ważne, żeby się oderwać od problemów, zapomnieć o trudnościach, które trapią także tych większych mieszkańców naszej gminy - podkreślił, że zawsze będzie dbał o dobrostan mieszkańców przed świętami Bożego Narodzenia. RED

(Dorota Nyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%