Zapraszają wszystkich chętnych - nie tylko z gminy Pęcław - na warsztaty muzyczne, które odbędą się w czwartek (5.08.) o godz. 17.30 w sali wiejskiej. Warsztaty prowadzone będą pod okiem MS Kacper Kowalczyk oraz VDV Łukasz Łuszczewski. - Znają się na rzeczy jak mało kto - zachęca radny Mateusz Papierz.
Na czym będą polegały? - Przedstawimy ABC miksowania, odpowiemy na pytanie jak zostać DJ-em oraz wiele wiele innych Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w miksowaniu muzyki. Kolejny raz wśród uczestników warsztatów rozlosujemy nagrody - dodaje. Wystarczy się zgłosić do radnego na FB lub osobiście. To będzie trzecia edycja tych warsztatów.
RED
Egipskie ciemności na parkingu w centrum Głogowa
a na końcu przyjdzie bogaty ukrainiec z biednej ukrainy i wykupi to cos ci się świeci i błyszczy
1111
10:59, 2025-09-18
Egipskie ciemności na parkingu w centrum Głogowa
JUBILAT TO FLAGOWA INWESTYCJA NASZYCH KOMUSZKOW ONI TO OSWIECA Z GORY I Z DOLU I BEDZIE TO TRWAC AZ DO PRZEJSCIA W STAN ODPOCZYNKU NASZEGO PREZYDENTA
NO
10:55, 2025-09-18
Śledztwo prokuratury w sprawie podzielników
Polkowice a rozliczenia ciepła i podzielniki czas najwyższy też się tym zająć samowola robią co chca
dd1953
10:24, 2025-09-18
Dziś koncert ballad solidarnościowych w Głogowie
Komuna wróciła o co chodzi?
Lewak
10:10, 2025-09-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz