Z okazji II Gminnego Dnia Dziecka Bartłomiej Zimny - wójt gminy Głogów oraz Joanna Starczewska-Szczuka - dyrektorka GOK-u w Przedmościu i Daniel Kwiecień - komendant gminny zaprosili wszystkie dzieci z gminy do wspólnego świętowania w Przedmościu.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 13 na boisku sportowym. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in.: dmuchany plac zabaw, dmuchany basen z kulami, gokarty, fotobudka, łucznictwo, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże oraz Mini Golf Fire 7. Nad dobrą zabawą najmłodszych czuwały niezastąpione animatorki Ping i Pong, które dostarczyły dzieciom wielu wrażeń poprzez puszczanie baniek mydlanych, modelowanie balonów oraz różne gry, zabawy i konkursy.
Dzięki uprzejmości strażaków jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Przedmościu oraz Ruszowic dzieci dowiedziały się jak na co dzień wygląda ich praca oraz jakim sprzętem się posługują. Mogły z bliska obejrzeć samochód strażacki oraz jego wyposażenie. Ogromną radość sprawiła dzieciom kurtyna wodna, którą strażacy uruchomili za pomocą węża strażackiego. Dodatkową atrakcją była gaszenie pożaru. W ramach uroczystości na dzieci czekała darmowa wata cukrowa, popcorn, napoje, lody oraz zestaw box.
RED
Będą nowe drogi, ale nie tylko
KOREE POLICZYLEM BO TEN ZAKUP JEST NAMACALNY ALE TERAZ TY POLICZ DLACZEGO PANI NALECZ ZWRACA KOLCHOZOWI OKOLO 30 MILIARDOW OPROCENTOWANYCH NA POL PROCENT BO SIE PRZESTRASZYLA ZE JACHTY ZAPCHAJA BALTYK A POTRZEBNE JEST MIEJSCE NA OKRET PODWODNY Z SEJFU ZA TRZY I POL PROCENT ODSETEK . A ZE TEN OKRECIK BEDZIE ZA 20 LAT TO MALA STRATA BEDZIE EWENTUALNIE POD BANDERA PONIEMIECKA I GO RUSKI NIE RUSZY
BOBASEK
15:07, 2026-02-27
Z ostatniej chwili. Prezydent Głogowa podpisał umowę
Sukces za Wasze pieniądze ludzie a oszust się cieszy .
Odpadowy
14:46, 2026-02-27
Będą nowe drogi, ale nie tylko
Ten politykier powinien siedzieć cicho przynajmniej teraz aż CBA zrobi swoje a nie gadać o inwestycjach gdzie jest podejrzany o przekręty. Panie pośle takie służby nie wchodzą do kudzi o czystym sumieniu
Tak tak
14:43, 2026-02-27
Mieszkańcy pytają czy w Głogowie jest bezpiecznie
Prosze zamknac most,to zagrzozenie wypadkiem komunikacyjnym lądowym,skladam zawiadomoenie do panstwojej inspekcji budowlanwej.
Skladam zawiadomieni
14:18, 2026-02-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz