Zamknij

Aleją gwiazd, czyli dzień kobiet w Nielubi

15:42, 15.03.2023 Źródło: UG Żukowice Aktualizacja: 15:46, 15.03.2023
Skomentuj

W minioną sobotę (11.03.) świetlica wiejska w Nielubi zamieniła się w hollywoodzką fabrykę snów, gdzie w scenerii czerwonych dywanów i oscarów bawiło się ponad 80 mieszkanek gminy  Żukowice i okolic. Wszystko za sprawą imprezy z okazji Dnia Kobiet zorganizowanej pod patronatem wójta gminy Żukowice Krzysztofa Wołoszyna, w tym roku pod nazwą „Aleją Gwiazd”. Imprezę rozpoczęły osobiste życzenia złożone przez wójta Krzysztofa Wołoszyna, skierowane do wszystkich pań.

– Drogie panie, życzę Wam, aby całe wasze życie było naprawdę niezwykłe, a wasze plany, nawet te najbardziej szalone udało się zrealizować. Życzę też zdrowia, które pomoże w ich realizacji oraz prawdziwych przyjaciół, z którym będziecie mogli świętować radość z Waszych sukcesów – mówił wójt Wołoszyn.

Organizatorkami spotkania była pani Emilia Prokopczak – sekretarz gminy i pani Katarzyna Płuciennik–wójt – Dyrektor Gminnej Biblioteki. Podobnie jak w latach ubiegłych na przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji. Jedną z głównych był tzw. Open Bar. Na świetlicy w Nielubi pojawił się mobilny bar, a jego główną atrakcją były widowiskowe pokazy barmańskie z ogniem w tle, które zachwyciły wszystkich zgromadzonych zapewniając niezapomniane wrażenia. Na uczestniczki imprezy czekał też konkurs z nagrodami, w których do wygrania były m.in. talony na zabiegi kosmetyczne.

Impreza na długo pozostanie w pamięci każdej z osób biorących w niej udział i bez wątpienia już dziś wszyscy z niecierpliwością czekają na jej kolejną edycję. Gmina Żukowice zaprasza też za rok.

(Źródło: UG Żukowice)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%