Zamknij

Sprzedam! Takie ogłoszenia na terenie cukrowni

15:43, 05.10.2022 strony Aktualizacja: 15:43, 05.10.2022
Skomentuj

Na terenie cukrowni pojawiły się ogłoszenia z numerem kontaktowym do kancelarii komorniczej. Czy chodzi o sama cukrownię? Z naszych ustaleń wynika, że do sprzedaży jest tylko jedna z działek. Na stronie otodom.pl znaleźliśmy ogłoszenie. Jednak brakuje informacji o tym na stronie Krajowej Rady Komorniczej.

Na stronie otodom.pl mamy informację o nieruchomości o powierzchni 1657 mkw. za 278 tys. 800 zł. Pod ogłoszeniem również jest numer do kancelarii i data. Według przepisów komornik powinien podać informacje w sądzie, urzędzie gminy i właśnie na stronie licytacji komorniczych, a tej ostatniej brakuje. Nie wiadomo zatem, czy w ogóle dojdzie ona do skutku. Dzwoniliśmy do kancelarii w tej sprawie, ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. W sprawie nieruchomości odesłano nas na stronę internetową.

Co do samej cukrowni. Wierzyciel musi złożyć wniosek o kolejną licytację do komornika i wówczas cena tej nieruchomości będzie wynosiła 2/3 sumy oszacowania. Ma na to 6 miesięcy od ostatniej próby sprzedaży. Odbyła się ona 11 sierpnia. Była bezskuteczna. Na razie nie ma ogłoszenia o licytacji cukrowni.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%