Zamknij

Ruszyła społeczna zbiórka na rzecz budowy pomnika na grobie śp. Dominika Płócienniczaka

12:18, 03.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 12:18, 03.09.2019
Skomentuj

Na portalu zrzutka.pl można przekazywać pieniądze na rzecz budowy pomnika na grobie Dominika Płócienniczaka, byłego szczypiornisty Chrobrego Głogów. To społeczna zbiórka.

"Kochany Przyjacielu...Rycerzu...Dominiku...odszedłeś tak nagle..tak nagle stałeś się nieziemskim zjawiskiem..Aniołem który bez trudu popłynął prosto w wysokie chmury ...a my bezradni, bezsilni żegnaliśmy Cię ze łzami, ze smutkiem i złością..złością na siebie, że jesteśmy tacy słabi i nic nie możemy zrobić! Musiałeś odejść, żebyśmy otworzyli oczy, zatrzymali się i zrozumieli, że "szczęśliwe chwile to motyle" - piszą organizatorzy i zachęcają do włączenia się w akcję.

"Drodzy koledzy, znajomi, wszyscy których Dominik choć raz obdarzył swoim niezwykłym uśmiechem i pozytywną energią. Podziękujmy mu za to! Postawmy mu pomnik nad szczytem, by mógł czuwać nad nami! Tyle możemy zrobić dla niego, jego najbliższych, pokażmy jak wiele dla nas znaczył jako przyjaciel, kolega, zawodnik, jako człowiek!" - czytamy. Dominik Płócienniczak został pochowany na cmentarzu parafialnym Jaczowie.
Link do zbiórki: TUTAJ
RED

(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%