Zamknij

Wpłynęły dwie oferty na dokończenie fontanny. Najniższa na kwotę 945 tysięcy złotych

15:47, 18.03.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 15:50, 18.03.2020
Skomentuj

W dzisiejszej (18.03.) sesji uczestniczyło 19 radnych. Prezydent Rafael Rokaszewicz zawnioskował o to, aby z obrad wykreślić kilka punktów, a sesję ograniczyć do minimum. Dlatego też nie wyłoniono nowego przewodniczącego rady. Radni przegłosowali tylko uchwały budżetowe.

Piotr Poznański, zastępca prezydenta miasta, poinformował o tym, że wczoraj (17.03.) otwarto oferty na dokończenie fontanny w Parku Słowiańskim. - Na szczęście wpłynęły dwie - mówił. Jedna na kwotę 945 tys., druga na 970 tys. zł.

Łukasz Kogut, radny PiS-u, dopytywał prezydenta, co z placami zabaw w okresie zagrożenia koronawirusem? - Pogoda jest ładna, ludzie wychodzą z domów i się gromadzą. Na przykład w Tychach- na czas kwarantanny pozamykano place zabaw. Tam, gdzie to niemożliwe, to chociaż powiesić takie kartki - sugerował.

Ale radna Bożena Czekańska-Smykalla dodawała, że w tym okresie, nie można odradzać ludziom wychodzić z domów. - To jest wręcz wskazane - przebywanie na słońcu i spacery - zauważała.

Elżbieta Rybak dopytywała o to, co dzieje się w sprawie składowiska chemikaliów na terenie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. - Tam każdy może wejść. Co dzieje się w tej sprawie? - zastanawiała się.

Prezydent zdecydował, że na każde z tych pytań odpowie na piśmie.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%