Zamknij
REKLAMA

Kto będzie leczył nasze dzieci, gdy pójdą do szkoły? Tutaj ciężko o rejestrację

14:52, 25.08.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 14:52, 25.08.2020
Skomentuj

Jak bumerang wracają problemy pacjentów z przychodnią Hipokrates znajdującą się przy ul. Sikorskiego w Głogowie. I ciągle to samo - mimo licznych próśb, skarg i interwencji. Mają problem z dodzwonieniem się tam i dostaniem do lekarzy rodzinnych, ale i specjalistów.

- Kiedy inni funkcjonują normalnie w czasie epidemii oni dalej są zamknięci na świat. Przyjdziesz do przychodni się zarejestrować, to i tak nikt nie otworzy ci nawet drzwi. Każdego traktują jakby miał być zakażony tym koronawirusem. A potem wychodzą z pracy, idą na zakupy do sklepu, witają się z innymi ludźmi. Ściema. Mówią, aby dzwonić. Ale telefon milczy. Dzwoniła ostatnio cały dzień, bo córka jest chora - opowiada pani Alina, która woli pozostać anonimowa, bo już nie raz, nie dwa miała z tego tytułu nieprzyjemności w przychodni.

Pacjenci zastanawiają się też co będzie dalej. - Przecież dzieci wracają do szkół i rozpoczyna się sezon grypowy. Jak zwykle załapią jakieś infekcje. To co nie będziemy ich leczyć? Lepiej zamknąć znów szkoły? Znów coś wymyślą? - zastanawia się.

Próbowaliśmy skontaktować się z dyrekcją przychodni. Rano nawet udało nam się tam dodzwonić. Usłyszeliśmy, że dyrektor się z nami skontaktuje, gdy tylko znajdzie "chwilkę". Najwyraźniej była tak bardzo zapracowana, że... do tej pory nie wykonała telefonu.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%