Zamknij

Cinema3D w Głogowie zmienia się na Multikino

08:00, 29.09.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 15:53, 11.10.2022
Skomentuj

Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Glogovia od 30 września br. będzie funkcjonował pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w głogowskim centrum handlowym oraz na jego fasadzie.

24 maja 2019 roku Multikino S.A., należące do Grupy Vue International nabyło sieć kin Cinema3D rozszerzając tym samym działalność na terenie Polski. 30 września br. Cinema3D Głogów zmienia się na Multikino Głogów. Na materiałach oraz dokumentach firmowych, budynku i wnętrzu galerii handlowej Glogovia i w kinie pojawi się nowe logo. Od tego dnia klienci będą mogli kupować bilety na seanse przez stronę https://multikino.pl/ oraz aplikację mobilną.

Najnowsze kino działające pod szyldem Multikino w  Galerii Glogovia ma 5 sal, które mieszczą prawie tysiąc widzów i oferuje fotele typu standard i skórzane fotele VIP. Kino jest wyposażone w projektory BARCO mogące wyświetlać filmy w rozdzielczości 4K oraz w najnowocześniejszą technologię kinotechniczną - system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS w sali nr 1.

Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem. - mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Głogów oferuje klientom atrakcyjne ceny biletów, które obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę - online można je nabyć od 15,90 zł.

Na widzów w kinie czekają zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Obecnie w repertuarze jest między innymi "Zołza" z Małgorzatą Kożuchowską, thriller "Nie martw się kochanie", "Johnny" z Dawidem Ogrodnikiem w roli ks. Kaczkowskiego, a 30 września premierę ma biografia Patryka Vegi "Niewidzialna wojna". Jako kontrowersyjnego reżysera widzowie zobaczą w kinie Rafała Zawieruchę. Tego samego dnia do kin wejdzie komedia romantyczna "Bilet do raju" z Julią Roberts i Georgem Clooney`em w rolach głównych.

W październiku na wielkim kinowym ekranie będzie można zobaczyć między innymi Dwayne`a Johnsona, który gra główną rolę w nowym filmie przygodowym "Black Adam". To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który prezentuje losy tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Ponadto premierę będzie miał film dokumentalny "Ania" o Annie Przybylskiej oraz komedia Andrzeja Saramonowicza "Bejbis" z Martą Żmudą Trzebiatowską i Grzegorzem Małeckim w roli rodziców, którym poukładane życie przewraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się świecie drugiego dziecka. Natomiast na najmłodszych kinomanów czekają animacje: "Tedi i szmaragdowa tablica", "Guliwer" oraz "Mia i ja. Film".

(Jakub Grzywaczyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%